Meist

Nimi Talli tüdrukud tuleb tegelikult Talli talu järgi. Kunagi ammu on meie kodu sellise nime endale saanud ja saatuse tahtel on meie peres ainult tüdrukud. Nii olemegi me Talli tüdrukud. Kõigil oma tugevamad ja nõrgemad küljed ning kujunenud omad lemmikud käsitöö vallas.

Peame ühist blogi, sest seltsis on segasem ja nagunii nende jälgitavate blogide hulk aina kasvab :) Algselt oli plaanis kajastada siin ainult ehete maailma, aga nagu ikka tulevad ka teised tuuled ja nüüd on siin siis kõike. Teeme just seda, mis parajasti silma särama lööb. Vahel on selleks ka lihtne mummu kõrvarõngas või mõni muu pisike asjake, mille hingega nikerdanud oleme. Juhul, kui õnnestub kellegi teise silm ka särama lüüa - on see ainult topelt rõõm :)

Eks me oleme käsitööd teinud läbi aastate ikka, aga suurem koos tegemine sai alguse tegelikult Talli-Anni algatusel. 2008 aasta jõuludel oli jõuluvana kingikotis posu ehte valmistamiseks vajalikke detaile. 2009 aasta augustis sai alguse ka blogi.

Talli-Anni (vahel ka lihtsalt anne :) )- suvel armastas teha mummudega kõrvarõngaid ja kaelakeesid, vahele salle, sokke, kindaid... nagu vanaemale kohane. 2010 oktoobris liitus isetegija.net võrgustikuga ja see oli tema jaoks imeline eneseleidmise aeg. Vaimustavad inimesed ja projektiideed, milles jõudumööda osales. Temas oli meeletult motivatsiooni, ideid ja tahtmist teha ägedaid asju.

Üritame jätkata oma tegemisi nii, et ka meie ema oleks rahule jäänud. Tundub, et tuleb õppida ära pitsiliste sokkide kudumise kunst - neid armastas ta viimasel ajal üle kõige :)


Ats (pildil vasakul)- armastan amigurumi mänguasju ja heegeldamist. Nii minu peamine tegevusala ongi heegeldamise vallas. Lisaks üritan nokitseda ka paberimaailmas. Seal pole ma veel oma kindlat teed leidnud ja olen veel ennast leidmas. 2015 aastal asusin end täiendama ka puidutöö vallas, et isa Karloga koos põnevaid projekte teha saaks :)
Siq (pildil paremal) - hetkel peamine teema kootud sallid
Kai (pildil keskel)- savi, savi ja veel kord savi. Nüüdseks siis kutsetunnistusega Keraamik :) Lisaks vahele natuke origami voltimist ka.

Karlo - tema on meie puidutööde hing. Kõik lillekastid valmivad tema osavate kätega. Armastab puitu ja kõike sellega seonduvat.


Oma tegemised oleme koondanud OÜ Tirre alla.
Igasugused põnevad pakkumised on oodatud aadressile: tallitydrukud@gmail.com