Puidust lillekastid tellimisel

Sel aastal on võimalik saada meie käest ka puidust lillekaste. Kastide valmistamisel saame kõik käed külge lüüa. Keerulisemad saagimise ja freesimise tööd teeb meie isa Karlo Errit. Tema kirg on igasugune puutöö. Meie saame kaasa aidata väiksemate vajalike tegevustega, nagu kruvidele ette aukude puurimise ja lõpuks kastide värvimisega.

Hetkel on saadaval kaks varianti: suur (värvitud või värvimata) ja väike kuubik (värvitud või värvimata)

Suuri kaste teeme koostöös www.suvelilled.ee. Vastavalt nende näpunäidetele on saadaval kastid pikkusega 1-2 m, kõrgus 20cm, laius 24 cm. Kastid on valmistatud hööveldatud puidust ja põhjaks on pandud veekindel vineer, millele soovi korral teeme põhja augud ka. Kastide mõõdud on optimaalsed suvelilledele ja tagavad just kõige parema tulemuse.
Soovituslik on need ära värvida. Meie käest saab nii värvitud kui ka värvimata varianti. Kastid on lihtsad, aga arvestades lillekasvatajate pakutavate lillede kvaliteeti  - ei olegi nendele vaja nikerdustega kaste :)
Sel aastal saab üks selline kast kaunistama meie savitoa akna alust. Tegin selle meelega kirka valge ja lisaks lähevad veel seina külge kinnitamiseks puidust kandurid.
Eelmisel aastal oli meil teise korruse magamistoa rõdul selline iludus. Kahjuks pildilt ei saa aru kui võimas see kast oli.
Pruuni värviga näevad kastid välja hoopis sellised

Lisaks alustasime ka väiksemate lihtsate kastide välja töötamist. Need on valmistatud samast materjalist. Kannatavad ka mulda otse sisse panna või siis saab hoopis olemasoleva tubase lillepoti sisse asetada. Hetkel on näha ainult värvimata variant. Loodan peagi näidise ära ka värvida ja siia lisada. Mõõdud: 25*25 ja kõrgus 20cm.
Nende kastide saamiseks on erinevad variandid:

1) Kirjutades aadressile tallitydrukud@gmail.com
2) Osta meie disainimaja poest http://www.disainimaja.ee/shop/user_shop/tirre

Kastid valmivad Läänemaal, aga saadame neid DPD kulleriga kliendi soovitud asukohta. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar