3. mai 2014

Amigurumi pardi pere

Otsisin kaua mõnda tavalise vannipardi heegeldamise juhendit. Midagi väga head silma ei hakanud, siiski leidsin kaks proovimiseks. 
Esimesena leidisin ühe pisikese pardi juhendi siit. Ei uskunud, et see part ikka nii pisike tuleb. Teha oli lihtne. Kinnitatavaid musti silmi mul ei olnud ja tegin lõngast hoopis. Selle pisikesega juhtus nii, et niipea kui pea sai keha külge ühendatud, omastas Greete selle. Ma küll rääkisin, et oot nokka pole ju veel. See ei lugenud :) Õnneks sain veel korraks kätte ja ka noka lisatud. Ainuke miinus selle pardikese juures on see, et ta ei seisa püsti. Tõenäoliselt ühendasin pea ja keha veidi vale koha pealt. Muidu nunnu. Piltidel siis see kõige pisem pardi laps.


Teisena oli mul välja otsitud juhend, mida ma enam ei suuda üles leida. Mul on see prindituna ja see on juskui kopeeritud ühest raamatust. Igal juhul on selle juhendi nimeks Rubber Ducky Squeaky Clean Crocher by Ginger Prouty. 

Seda juhendit vaadates ei meeldinud mulle üldse nokk. Olin juba otsustanud, et ma teen teistsuguse. Erinevalt eelmisest mustrist on see heegeldatud ühes tükis - pea ja keha. See variant meeldib mulle alati rohkem. Muster ise tegelikult ei ole raske, aga tuleb jälgida väga täpselt neid kasvatamisi kahandamisi. Lisaks on sellel pardil kelmikas saba, mida kahjuks piltidel näha ei ole. Tehes tundubki kuidagi liiga palju mässamist, aga kui lõpuks ära täita, siis tuleb väga tore pardi kujutis ja tegelikult on näha ka tiiva kohad. Lõpuks otsustasin siiski originaal noka kasuks. Silmad tegin teistsugused. Seal olid suuremad ümmargused. Minul tulid sellised. 

Olles kollase pardiga poole peal teatas Karl, et tema tahab ka endale parti. Part peaks olema aga sinine. Otsustasin siiski kollase lõpetada ja teha ka sinise. Nii oligi tal hommikuks üllatusena ka sinine part ja kokku tuli üks armas pardi pere, kellele hommikul kohe hakati ehistama maja koos basseiniga. Selleks hetkeks oli selge, et neid parte ma enam kätte ei saa :D

Tegelikult hakkasin neid tegema mõeldes 8. juunil toimuvale Pardirallile. Ürituse leiab FB siit. Loodetavasti ma jõuan ikka teha selleks ürituseks mõne pardi veel. Peale kolme järjestikuse pardi tegemist ikka randmed juba valutasid küll. Miks ma neid selleks ürituseks teen? Seal toimub ka väike käsitöölaat, kus toimub ka heategevuslik müük. Kogu tulu läheb Eesti Vähihaigete Laste Vanemate liidule.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar