13. mai 2014

Kiire taaskasutus lasteaeda näitusele

Kuidagi ununevad need lahedad ülesanded ja ikka viimasel hetkel tuleb meelde, et oi homseks pidi olema näitusele midagi või mõni kostüüm jne.

Nii ka täna. Homseks on vaja esitada neiu sõimerühma taaskasutus teemaline töö. Surfasin veidi, et leida midagi mida lastega siis teha. Need on minu tänased leiud ja meie valminud asjad.

1. Vurr

 Seda ideed leides oli küll mõte, et kuidas ma varem ei ole selle peale tulnud. Hambatikk + kork ja ongi vurr valmis. Kui tikk pooleks murda, siis pole nii terav ülemine ots ka. Vurritab täitsa ilusti.
Päris pisikesed täitsa üksi sellega hakkama ei saa, augu tegemine korki on veidi terav ülesanne, aga tiku läbi toppimine juba jõukohasem :)


Õpetus/idee on pärit siit: http://www.creativejewishmom.com/2010/11/a-handmade-hanukkah-game-spinning-tops-from-plastic-bottle-caps.html
2. Kaelakeed
 Siis sattusin ühele minu poolt veel avastamata kaelakee tegemise ideele. Otsisin kaks tühja Wc paberi rulli. Katsime need laste valitud paberiga ja kleepisime veidi liblikaid + lilli ka peale. Lõpuks aitasin rulli viieks lõigata. Kaelakee pael on pärit minu paela varude ülejääkidest ja muidu olekski jäänud kasutamata :)
Lapsed loomulikult ise oma keesid nõus demostreerima ei olnud. Õnneks neil on kaks sõpra, kes neid aitasid :)


Õpetus/idee on pärit siit:    http://www.notimeforflashcards.com/2008/08/baby-bling.html

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar